Połowinki 2017

Tradycją naszej szkoły jest zabawa połowinkowa organizowana po to, by podkreślić, że połowa nauki w liceum jest już za nami. Z tego względu uczniowie klas drugich przy nieocenionej pomocy swoich rodziców zorganizowali 10 listopada w Domu Katolickim zabawę połowinkową.

Wzięło w niej udział 117 uczniów z trzech klas drugich. Zabawę uroczyście otworzył dyrektor szkoły Bogusław Pietrusiewicz. Uczniowie prezentowali się bardzo elegancko. Dziewczęta wystąpiły w eleganckich sukienkach, chłopcy ubrali garnitury. Wszyscy razem świetnie się bawili w rytm muzyki  granej przez Adama Wybickiego. Nie znalazła się żadna osoba, która nie doceniłaby smacznego jedzenia oraz dekoracji. Trzeba przyznać, że każdy szczegół połowinek dopięty był na ostatni guzik.

Każdy z obecnych był bardzo zaskoczony, że czas minął tak szybko i po sześciu godzinach wspólnej zabawy wszyscy we wspaniałych nastrojach wrócili do domu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości niezastąpionej Weroniki Pawelskiej