Studniówka 2024

Dnia 26.01 (piątek) nastąpił ważny wieczór dla maturzystów z klas 4 i 5 technikum jakim był Bal Studniówkowy. Wszyscy zaproszeni goście, nauczyciele oraz uczniowie wyglądali zjawiskowo. Bal trwał do samego rana. Z tego miejsca pragniemy podziękować Zajazd w Białej za wspaniałą obsługę i piękną salę. Dziękujemy firmie Magfajz M&A Klorek „Dekoratornia u Klorków” za zjawiskową ściankę oraz wszelkie dodatki, kwiaty i kompozycje na stołach. Zabawa nie byłaby tak udana bez dobrej muzyki, dlatego więc dziękujemy firmie Smile factory – kompleksowa obsługa imprez za poprowadzenie studniówki i cudowne zdjęcia. W ramach podziękowania przedstawiciele klas złożyli na ręce wychowawców i dyrektora szkoły piękne bukiety, które wykonały dla nas Panie florystki z Kwiaciarnia Stokrotka Zbąszyń. Wszystkim sponsorom, rodzicom, Radzie Rodziców, nauczycielom oraz uczniom zaangażowanych w organizację tego wydarzenia serdecznie dziękujemy!