PRAKTYKI ZAWODOWE 2023 W TECHNIKUM RACHUNKOWOŚCI

Uczniowie klasy 4tr w okresie od 4 do 31 maja br. odbyli miesięczne praktyki zawodowe w lokalnych i międzynarodowych zakładach pracy. Dzięki uprzejmości właścicieli firm i ich pracowników nasi uczniowie mogli przekonać się jak praca w zawodzie wygląda na co dzień oraz sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce. „Dziękujemy za możliwość odbycia praktyk. Dało nam to szansę na poznanie jak funkcjonuje firma w codziennym rytmie pracy. Mieliśmy możliwość nawiązania nowych kontaktów z ludźmi oraz doskonalenia umiejętności interpersonalnych. Rzeczy których uczymy się na co dzień w szkole mieliśmy okazję wykorzystać w praktyce.” – uczniowie 4tr Serdecznie podziękowania kierujemy do: B. Braun Business Services Poland Sp. z o.o. Centrum Usług Wspólnych w Zbąszyniu Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Nowym Tomyślu WIKOMA Maszyny i Urządzenia Przemysłowe Biuro Rachunkowe „Oleńka” Aleksandra Chłopowiec Kuvert Polska Sp. z o.o. Firma Szymon Kwaśnik SKPD.