Dzień Integracji Klas Pierwszych

We wtorek, 25.10.22, Samorząd Uczniowski Liceum zorganizował w sali ZCK ,,Dzień Kota”, czyli imprezę integracyjną z konkurencjami dla klas pierwszych. Wszyscy starali się dać z siebie wszystko, ale zająć pierwsze miejsce dane było tylko jednej klasie. Nasze pierwszaki musiały np. zareklamować wylosowany przez siebie przedmiot, wziąć udział w quizie na temat szkoły czy zaśpiewać wybraną przez siebie piosenkę, podczas gdy starsze klasy uważnie przyglądały się ich poczynaniom. Kiedy Jury podliczało punkty, rozstrzygane były zeszłotygodniowe rywalizacje pomiędzy klasami drugimi i trzecimi.

Ostatecznie, pierwsze miejsce zajęła klasa 1b, drugie- 1c, trzecie miejsce zajęła klasa 1a, a czwarte- 1d.

Jako dodatek, na koniec imprezy, na scenie znaleźli się Pan Mikołaj Cichowlas wraz z Panem Witkiem Silskim, oboje zaskoczyli publiczność swoim cudownym wykonaniem piosenki Zenka Martyniuka, pt. ,,Przez twe oczy Zielone”. Po całej uroczystości, wszyscy rozeszli się do swoich klas wraz z wychowawcami, by kontynuować lekcje.

Wszyscy wyczekujemy przyszłorocznego „Dnia Kota”, który zorganizować będzie miała zaszczyt klasa 1d.

tekst: Filip zdjęcia: Gabrysia