Zakończenie roku Branżowej Szkoły I Stopnia i Technikum

Dla 100 uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia w zbąszyńskiej jedynce w piątek 24 czerwca dzwonek zabrzmiał po raz ostatni.
Otrzymali oni świadectwo ukończenia szkoły z rąk Dyrektorów Pani Anny Sołtysik-Śliwy, Pana Bogusława Pietrusiewicza, Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Piotra Bryla oraz swoich wychowawców.
Uczniowie niższych klas otrzymali świadectwa promocyjne.
Specjalne gratulacje otrzymała Kinga Fujak i jej rodzice od przedstawiciela Starosty Nowotomyskiego Pana Tomasza Szczechowicza oraz od przedstawiciela Burmistrza Zbąszynia Pana Marcina Hoffmana.
Kinga została nagrodzona Medalem Złotego Absolwenta za najwyższą średnią spośród wszystkich kończących szkołę.

Nie zabrakło też nagród i wyróżnień dla uczniów niższych klas branżowych i technikum, którzy we wrześniu wrócą do nauki w ławkach szkolnych.

Dziękujemy Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólny rok i życzymy wszystkim udanego zasłużonego wypoczynku.