Kolorowe drzewo

W drugą sobotę czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych. Klasa 3asp we współpracy z Biblioteką Publiczną w Zbąszyniu wykorzystali to wydarzenie, by ponownie „ubrać” nasze drzewo, pod którym uczniowie chętnie spędzają czas podczas przerw.

Kiedyś, w czasach przed covidem otulone było kolorowymi szalami, dziś znów może nimi cieszyć nasze oczy. Panie, które spotykają się w bibliotece, by wspólnie spędzać czas wyczarowując cuda z wełny, wykonały pled z kolorowych kwadratów, którym okryto drzewo. My dodaliśmy szale wykonane przez naszych nauczycieli podczas strajku. W czwartek, 9 czerwca połączyliśmy nasze dzieła. Efekt można podziwiać, spędzając przerwy na podwórzu szkolnym😊.

Mamy też nadzieję, że nasze nietypowe drzewo na powrót stanie się też drzewem pamięci, na którym znów pojawią się kapsuły czasu – pamiątki po kolejnych rocznikach naszych absolwentów…