EKONOMIŚCI W FIRMIE ZYGUŁA

Młodzież z klasy pierwszej technikum rachunkowości odwiedziła wiodącą na naszym terenie firmę produkcyjną- ZYGUŁA Sp.z o.o .Sp.K. w Zbąszynku.

Wizyta rozpoczęła się w dziale administracji, gdzie panie pracujące w dziale personalnym przedstawiły prezentację na temat działalności firmy.

Dowiedzieliśmy się, że zakład jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, w której produkowane są najwyższej jakości wędliny, które codziennie trafiają do sieci sklepów firmowych. Park maszynowy, jaki posiada firma, upoważnia do stwierdzenia, iż jest nowoczesnym zakładem oferującym atrakcyjne środowisko pracy i stabilizację.

Po prezentacji zostaliśmy podzieleni na dwie grupy i poszliśmy zwiedzać firmę, przechodząc po kolei po wszystkich działach. Naszymi przewodnikami były panie pełniące funkcję kierowników produkcji.

Przedstawiono nam ofertę praktyk i staży, które mogą odbyć uczniowie zarówno w czasie roku szkolnego, jak i w wakacje. Zostaliśmy zaproszeni na śniadanie, podczas którego mogliśmy skosztować firmowych specjałów. Na zakończenie naszej wizyty  spotkała nas bardzo miła niespodzianka – wszyscy uczestnicy otrzymali upominki z logo firmy.

 

IMG_0290 xxx