Konkurs Recytatorski w Kaliszu

27 kwietnia 2019 uczniowie naszej szkoły wybrali się na eliminacje wojewódzkie 64. Konkursu Recytatorskiego 🔥, które odbyły się w Kaliszu. W konkursie udział brali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz dorośli w kategoriach: teatr jednego aktora, recytacja, poezja śpiewana, „wywiedzione ze słowa”. Do naszych uczniów należały kategorie: recytacja, w której reprezentowali nas Wiktoria Klimek 😍, Selena Soporowska 😍 oraz Krystian Wilk 😍; poezja śpiewana 👩‍🎤, w której reprezentowali nas Zuzanna Juś 👩‍🎤wraz z akompaniamentem absolwenta Mateusza Kaźmierczaka 🎸oraz Kamil Pyszkowski 👩‍🎤 z akompaniamentem Jana Webera 🎸. Wokaliści i recytatorzy zaprezentowali się na małej scenie Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Według jury na wyróżnienie zasłużyła Zuzanna Juś 🔥💪. Niestety nikt nie zakwalifikował się do kolejnego etapu, jednak jesteśmy dumni, że artyści wychodzą poza mury rodzimego Zbąszynia i życzymy powodzenia w dalszej karierze! 💪 😍