,

Piłkarski „Turniej dla Niepodległej”

W piątek, 9 listopada odbył się na szkolnym Orliku piłkarski „Turniej  dla Niepodległej”🇵🇱 🏟️ . Organizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego Wiesława Ciepielewskiego i Bernadettę Lejwodę 💞 . Bardzo dziękujemy wszystkim za sportową rywalizację .
Imprezę uroczyście otworzył Dyrektor ZS Bogusław Pietrusiewicz . Zespoły występowały pod nazwami historycznymi związanymi z odrodzeniem państwa polskiego. Pierwsze miejsce  zajęli Powstańcy Wielkopolscy ❤️, drugie  Pierwsza Kadrowa ❤️, trzecie  Strzelcy Podhalańscy ❤️, czwarte  Legiony Polskie ❤️. Uczestnikami turnieju byli uczniowie technikum, szkoły branżowej Zespołu Szkół nr 1  oraz absolwenci szkoły 💪;  uczniowie innych okolicznych szkół ze Zbąszynka , Borui i Chobienic 💞💗.