Wycieczka szkolna

W dniach 4-6 kwietnia odbyła się wycieczka do Karpacza pod opieką pana wicedyrektora Marka Furmana oraz nauczycieli: Pani Justyny Kardasz, Pana Rafała Bryksa i księdza Radosława Ślendaka.

Celem wycieczki było poznanie Dolnego śląska i Doliny Pałaców i Zamków .

W czasie tych trzech pięknych dni (pogoda dopisała) uczniowie zwiedzili kilka ciekawych miejsc pod względem historycznym m.in. pałace w Bukowcu i Łomnicy plus dodatkowo poznali Jelenią Górę. Ponad to próbowali swoich sił wchodząc na górę Chojnik, by zwiedzić stojący na jej szczycie zamek oraz korzystali z czasu wolnego na basenie czy kręgielni w Hotelu Gołębiewski. Niewątpliwym osiągnięciem tego wyjazdu jest integracja miedzy klasami z obydwu budynków, czego nie dało się ukryć podczas wieczorów tanecznych w pięknym hotelu ,,Nad Potokiem” .Wszyscy uczestnicy wycieczki byli zachwyceni panującą atmosferą i nie mogą doczekać się powtórki .Wspomnienia pozostaną ale czas płynie dalej i to jest fascynujące aby zawsze patrzeć do przodu .

 

Wiktoria Klimek, Rebeka Rodak kl. Ib”

IMG_3569 IMG_3570 IMG_3593 IMG_3609 IMG_3674 IMG_3678 IMG_3731 IMG_3740 IMG_3756