,

Tydzień Kolorów kontra szara zima

W dniach 05.02- 09.02.18 r. Samorządy Uczniowskie zorganizowały w obydwu budynkach „Tydzień Kolorów” . Uczniowie ubierali się w poszczególny kolor w danym dniu, po czym przedstawiciele SU wybierali najlepiej przebraną klasę, króla i królową spośród uczniów a także nauczycieli. Codziennie młodzież zaskakiwała nas swoimi pomysłami i ambicją.

Poniedziałkowi przypadł kolor różowy i fioletowy. Wtorek obdarzony był kolorem pomarańczowym i żółtym, najbardziej przypominającym nam cudowne lato. Środa zintegrowała się z kolorem zielonym. Czwartek mianowany został kolorem niebieskiego. Nie można ukryć, że był to najbardziej konkurencyjny kolor. No i piątek został zaatakowany przez czerwony.

Ten tydzień wprowadził naszą szkołę w wiosenną atmosferę, której tak bardzo wyczekujemy. Widać, że uczniowie potrafią znakomicie pogodzić dobrą zabawę z nauką.  Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a Samorządom Uczniowskim dziękujemy za dobrą zabawę.