Skorzystaj z bezpłatnych dojazdów do szkoły

ZASADY KORZYSTANIA Z GMINNEGO TRANSPORTU PUBLICZNEGO

Informujemy, że UM w Zbąszyniu uruchamia publiczny transport zbiorowy na terenie Gminy Zbąszyń. Przewozy będą realizowane od września do grudnia 2015 od poniedziałku do piątku. Komunikacja będzie ogólnodostępna i będzie odbywać się na dwóch trasach, korzystać mogą zarówno mieszkańcy, jak i uczniowie zbąszyńskich szkół. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych muszą okazać przewoźnikowi ważną legitymacją szkolną. Funkcjonowanie komunikacji w okresie od stycznia 2016 jest uzależnione od zainteresowania uczniów i mieszkańców tymi przewozami.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JEST DOSTĘPNY NA TABLICY OGŁOSZEŃ W SZKOLE – PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIM

Do korzystania z bezpłatnych przejazdów w ramach publicznego transportu uprawnione są dzieci do lat 6 oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ( z ważną legitymacją)

Dla innych podróżujących obowiązuje cennik.