Za czym ta kolejka stoi?

Dnia 25 marca w naszym liceum przeprowadzono Dzień Dawcy Szpiku DKMS. Akcja została zorganizowana przy pomocy Pani Joanny Gajdeckiej 👏. Podczas lekcji i przerw można było zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku 💪. Niespodziewanie dla wolontariuszek zajmujących się wydarzeniem, uczniowie bardzo chętnie przyłączyli się do akcji 👏. Blisko 30 osób zostało dziś potencjalnymi dawcami szpiku 🔥. Z całego serca dziękujemy osobom zaangażowanym ❤️. Ma to dla nas duże znaczenie, ponieważ widząc uczniów (i nauczycieli) którzy chcą pomagać, wierzymy ze akcje wolontariatu wnoszą dobro do naszego społeczeństwa 💗. Pamiętajmy że dobro wraca do nas z podwójną siłą, a to właśnie my możemy jutro potrzebować pomocy 💞💞💞. „Pomożesz? Bo możesz! Masz to w genach”.🔥💪

tekst: Aleksandra Gaweł